Galanteria skórzana PATERS

Odzież reklamowa dla firm

Gadżety reklamowe dla firm

Kubki reklamowe z nadrukiem

Ekskluzywne gadżety z logo

Gadżety w stylu “Made In Italy”

Pendrive z firmowym nadrukiem

Kalendarze i notesy dla firm

Gadżety reklamowe dla Twojej firmy – kubki, pendrive’y, smycze, kalendarze…

Gadżety reklamowe dla firm to jedno ze skutecznych narzędzi promocji. Inwestycja w takie upominki zawsze się zwraca. Gadżety z logo, kubki reklamowe z nadrukiem, smycze, długopisy, odzież promocyjna – mnogość darmowych upominków, dostępnych na rynku sprawia, że można je adresować praktycznie do każdej grupy docelowej. Korzyści z takiej strategii jest wiele. Poza budowaniem pozytywnego wizerunku również ważne jest uruchomienie zasady wzajemności. Jeśli na prezentach znajdzie się informacja o stronie internetowej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przynajmniej część osób obdarowanych zainteresuje się pogłębieniem wiedzy na temat firmy. Niektórzy z nich zaczną korzystać z jej usług lub produktów.

Nie bez powodu uważa się, że gadżety to reklama, która jest zawsze aktualna. Zindywidualizowany charakter upominków pozwala na nieco inne relacje z klientami. Te, które są budowane przy pomocy reklamy masowej, zwykle są anonimowe. Obdarowując kogoś drobnym upominkiem budujemy bardziej bezpośrednie relacje. Badania wskazują, że prawie 83% ankietowanych dzięki gadżetom reklamowym utrwala sobie świadomość konkretnej marki. Upominki typu kubki reklamowe z nadrukiem, pendrive z nadrukiem, zapakowane w torebki z logo firmy to także doskonała promocja podczas imprez typu eventy, targi, szkolenia, promocje konferencje. Bez względu na porę roku warto zainwestować w prezenty najbardziej popularne, jak kalendarze książkowe, czy też kalendarze 3 dzielne. Korzystanie z nich to gwarancja zerknięcia na nazwę firmy wielokrotnie.

Postaw na gadżety reklamowe i dodaj prestiżu swojej firmie!

Gadżety reklamowe dodają prestiżu firmie, która je oferuje. Odpowiednio dobrany upominek ma wartość estetyczną, ale także użytkową. Jeśli będzie używany częściej, to, co na nim wypiszemy, powinno skutecznie zapaść w pamięć. Dlatego warto inwestować również w upominki luksusowe. Mają one dla klienta wartość nie tylko estetyczną, ale przede wszystkim użytkową. Im bardziej przydatny prezent tym większa szansa na to, że zamieszczony na nim komunikat przez długi czas będzie pełnił swoją funkcję, zachęcając do skorzystania z oferowanych przez firmę usług.

Dlaczego Paters Design?

Paters Design proponuje wiele atrakcyjnych upominków luksusowych. To między innymi galanteria skórzana, w tym portfele, teczki, torby i torebki a także prezenty z bursztynu. Większość z nich pochodzi od włoskich producentów. Ich jakość nie budzi zastrzeżeń. Prezentują nowoczesny design, wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Ich wygląd można doprecyzować w celu jak najlepszej personalizacji. Luksusowe gadżety reklamowe dla firm muszą współgrać z misją i wizją marki, jaką reklamują. Ich siła tkwi również w sposobie, w jaki zostaną przekazane. Jeśli upominek zostanie wręczony w obecności osób trzecich, klient ma prawo poczuć się nim wyróżniony. Atrakcyjne gadżety dobrej jakości są reklamą samą w sobie. Klient używając ich, na przykład przyborów do pisania, zwraca na nie uwagę, często prowokując pytania osób postronnych o ich pochodzenie. Mimowolnie staje się więc ambasadorem marki. Jeśli o niej dodatkowo komuś opowie, krąg osób świadomych jej istnienia siłą rzeczy poszerza się.

Zamówione gadżety reklamowe powinny budzić ciekawość i entuzjazm. Jeśli nie są pomyślane jako sezonowa atrakcja ich żywotność może być nie tylko dłuższa, ale również bardzo korzystna dla firmy, która je zamawiała.

Zapytaj o ofertę

Jeżeli masz pytania do nas, chcesz poznać bliżej naszą ofertę - skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.