Najlepsze gadżety z logo firmy

Gadżety reklamowe dla firmy to jeden z oczywistych i efektywnych kanałów reklamy. Każde przedsiębiorstwo musi dbać o marketing i kłaść duży nacisk na skuteczną komunikację z klientem.  Najwyższa jakość świadczonych usług oraz doskonały kontakt z klientem zapewniają wysoką pozycję na rynku, szczególnie w branżach, w których panuje duża konkurencja. W takim przypadku trzeba wyróżnić się takimi detalami jak gadżety z logo. Można je wręczać w imieniu firmy wszystkim obecnym i potencjalnym klientom. Odpowiednio dobrane i spójne z wizerunkiem firmy, mogą mieć niebagatelne znaczenie przy podejmowaniu wyborów konsumenckich.

Bogaty wybór gadżetów z logo

Nasza firma oferuje szeroki zakres gadżetów, na których można umieścić swoje logo, nazwę firmy lub inną, dowolną grafikę. Dysponujemy dużą wiedzą i doświadczeniem, dzięki któremu jesteśmy pewni, że dostępne u nas produkty są wyjątkowe i spełnią oczekiwania wszystkich naszych klientów. Wykazujemy się kreatywnością i pomysłowością, profesjonalnie doradzamy przy wyborze odpowiednich gadżetów.

Gadżety z logo mogą przybierać przeróżne formy, od długopisów i breloków po scyzoryki, kurtki i elektronikę. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych dostawców i są wysokiej jakości. Mają także dobry stosunek jakości do ceny, a każda firma znajdzie produkty odpowiednie do zareklamowania swojej działalności, bez względu na dysponowany do tego celu budżet.

Jednymi z najczęściej spotykanych gadżetów z logo są długopisy. Są przykładem produkcji gadżetów masowych: duże ilości zapewniają niską cenę jednostkową produktu i pozwalają dotrzeć do sporego grona odbiorców. Długopisy i inne artykuły piśmiennicze są dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Inne gadżety to breloki, odblaski i narzędzia, notesy, kalendarze i torby zakupowe.

Ekologiczne gadżety reklamowe dla firm

Coraz chętniej wybierane są gadżety marketingowe, ekologiczne: wykonane z naturalnych materiałów bądź pochodzących z recyclingu. Dbałość o środowisko naturalne i ograniczanie użytkowania plastików jest potrzebne i coraz bardziej modne. Ekologiczne gadżety z logo kreują pozytywny wizerunek firmy i mogą wpisywać się w strategię odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstwa.

Wysoka jakość przede wszystkim!

Jesteśmy dystrybutorem włoskich upominków i gadżetów z logo, w tym artykułów piśmienniczych, galanterii biurowej oraz parasoli. Cieszymy się, że w naszym asortymencie znajduje się także dużo przedmiotów dla osób prowadzących aktywny styl życia: butelki sportowe, termosy ze stali nierdzewnej, ręczniki, torby sportowe, kubki termiczne i inne.

 

Pomysłowe rozwiązania zamknięte w gadżetach z logo

Ciekawymi propozycjami są innowacyjne produkty codziennego użytku. Wśród nich jest między innymi Flint, innowacyjny roller do ubrań: funkcjonalny i pięknie wyglądający. Przykuwający uwagę i oryginalny gadżet jest wyjątkowo ceniony i dodatkowo wpływa na pozytywny wizerunek firmy, której logo jest na nim umieszczone.

Gadżety Retro i Vintage

Gadżety Medyczne

upominki reklamowe, trendy na rok 2020

Gadżety Reklamowe MIDOCEANBRANDS

Najnowsze upominki royal design 2020

Upominki reklamowe ROYAL DESIGN

Najnowsze gadżety reklamowe dla firm Blue Collection 2020

Gadżety reklamowe ekologiczne BLUE COLLECTION

Najlepsze gadżety reklamowe Voyager 2020

Gadżety z logo VOYAGER

Kolekcja długopisów reklamowych z logo

Długopisy reklamowe z nadrukiem COSMO

Scyzoryki na prezent VICTORINOX

Pióra Sheaffer, Pióra Cross

FLINT

Kubek termiczny Lamart

Zapytaj o ofertę

Jeżeli masz pytania do nas, chcesz poznać bliżej naszą ofertę - skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.