Pendrive z logo firmy

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysokiej klasy upominków reklamowych i gadżetów z logo firmy. Wykonujemy na indywidualne zamówienie pamięci USB z nadrukiem i jest to jeden z najciekawszych artykułów, które posiadamy w naszej ofercie. Wysoka przydatność pendrive sprawia, że jest to doskonała forma reklamy dla każdej firmy.

Urządzenia mogą mieć nadruk logo lub danymi firmy. Mały rozmiar sprawia, że jest to subtelna forma reklamy, jednocześnie pozwala na noszenie go stale przy sobie. Pamięci USB z nadrukiem to świetny pomysł na ekskluzywny prezent, spełnia oczekiwania wymagających klientów. Nie jest to gadżet, który oferują wszystkie przedsiębiorstwa, dzięki czemu odbiorcy tym bardziej go docenią.

 

Pendrive z nadrukiem: szeroka gama kształtów, materiałów i kolorów

Duży wybór typów pendrive’ów z nadrukiem pozwala znaleźć najlepszy kształt i materiał zewnętrzny, które korespondują z charakterem firmy. W ofercie znajdują się pamięci skórzane, drewniane, stalowe i ekologiczne. Standardowe, podświetlane, w kształcie kart, pamięci slim oraz będące częścią długopisów. Modele świąteczne stanowią zabawny dodatek tematyczny. Wszystkie mają opcjonalną pojemność nawet do 64 GB. Nadruk jest uzależniony od materiału, z którego tworzona jest obudowa, i w większości przypadków jest stosunkowo prosty.

Przepiękne i wyjątkowo ekskluzywne pendrive skórzane z nadrukiem mogą być znakowane logo firmy  metodą tłoczenia lub grawerowania, niektóre także za pomocą tampondruku. Tampondruk stanowi najpopularniejszą metodę tworzenia nadruku na pamięci plastikowej czy ekologicznej. Gdy chcemy wykorzystać ciekawą formę i uzyskać jak największą powierzchnię nadruku własnego logo i danych firmy, dobrym wyborem będzie pendrive- karta. Taka forma jest wyjątkowo prosta w przechowywaniu- świetnie sprawdzi się w portfelu.

Zamówienia specjalne

Na specjalne zamówienie wykonujemy pendrive w dowolnym kształcie i kolorystyce. Pamięć może przybrać na przykład kształt produktu firmowego lub innego dowolnego przedmiotu. Wiele z zaproponowanych przez nas pendrive’ów może być wykonana w dowolnym kolorze wyrażonym w skali Pantone. Personalizacja pendrive’a nie tylko nadrukiem sprawi, że nasz gadżet będzie unikalny i rozpoznawalny.

Elektronika reklamowa to nie tylko pendrivy. To także myszki komputerowe, powerbanki i ładowarki indukcyjne oraz słuchawki najlepszych marek. Mamy możliwość znakowania wszystkich tych produktów. Powerbanki są cenione za podręczność i stanowią wyjątkowy gadżet: dzięki nim można naładować baterię w telefonie w każdych warunkach. Tak jak pojemność pamięci w pendrivach, tak można dobrać pojemność baterii w powerbankach, mają też znaczną powierzchnię nadruku. Są dostępne w wersji standardowej, slim, oraz drewnianych, mamy także ofertę świąteczną. Myszki różnią się wielkością oraz typem łączenia z komputerem: mamy wersje bezprzewodowe, oraz z kablem na złącze USB. Elektronikę można znakować różnymi metodami, w zależności od materiału, m.in. tampondrukiem i grawerem laserowym i nadrukiem full-color.

Zobacz katalog

Najnowsze pendrivy z logo

Zobacz katalog

Zapytaj o ofertę

Jeżeli masz pytania do nas, chcesz poznać bliżej naszą ofertę - skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.