Najlepsze kubki z nadrukiem

Najczęściej spotykany gadżet reklamowy? Kubek z nadrukiem. Jest chętnie wybierany przez małe i duże firmy oraz popularne instytucje. Świetnie sprawdza się jako element reklamowy bądź jako gratis dla stałych lub nowych klientów. Dzięki niskiej cenie oraz dużej przydatności w codziennym życiu producenci dokładają starań, aby jak największa ich oferta trafiła do klientów.

Kubki reklamowe z nadrukiem idealne na każdą okazję

Kubki mogą być używane w miejscu pracy oraz w prywatnych domach. Przyjemne okoliczności, w których korzysta się z filiżanek, szklanek i kubków reklamowych z nadrukiem sprawia, że logo firmy jest pozytywnie kojarzona. Powierzchnia kubka jest wystarczająca, by przekaz był czytelny i łatwy w odbiorze. Reklamodawca może także zdecydować się na dodatkowe hasło, dowcipną grafikę lub wręcz stworzyć kolekcje kubków, zachęcające klientów do zwiększenia zakupów swoich produktów kubkiem dołączonym jako gratis.

Prezentujemy ceramikę reklamową, która wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Ogromne możliwości personalizacji i szeroka oferta kształtów kubków i filiżanek reklamowych z nadrukiem oraz ich uszek odpowiada gustom wszystkich klientów. Dostępne są modele, w których ceramiczna łyżeczka może być wsuwana w otwory w uchu kubka, co stanowi ciekawe i praktyczne rozwiązanie.

Różnorodne techniki znakowania

Nowoczesne techniki nadruku na kubkach zapewniają wyraźną i trwałą grafikę nawet przy częstym użytkowaniu. Pośród nich można wyróżnić m.in. sitodruk, kalka ceramiczna, piaskowanie i grawerowanie laserowe. Szczególnie ciekawy jest nadruk fluorescencyjny oraz tzw. sublimację, która pozwala na wysokiej jakości, żywe nadruki zdjęciowe, bez ograniczeń co do ilości zastosowanych kolorów. Atrakcyjna jest także kalkomania z dodatkowym nadrukiem termochromowym, który znika pod wpływem zmiany temperatury produktu: po wlaniu do kubka wrzątku ukazuje się inna grafika.

Nie tylko kubki!

Ofertę stanowią nie tylko reklamowe kubki ceramiczne z nadrukiem, ale także między innymi filiżanki, szklanki, kufle oraz produkty jednorazowe i termiczne, dzięki czemu każda firma odnajdzie produkt najlepiej korespondujący ze swoją marką. Szkło z nadrukiem może przybrać formę tak kubków, jak i kieliszków do różnorodnych alkoholi oraz szklanek. Zależnie od wybranego kształtu kieliszka lub szklanki do alkoholu można łatwo dotrzeć do docelowej grupy klientów.

Filiżanki także mogą różnić się pojemnością i kształtem. Do każdej dołączony jest idealnie pasujący spodek. Pięknie prezentuje się zestaw Duet: ceramiczna filiżanka i dzbanek, który ustawia się bezpośrednio na filiżance. Całość tworzy estetyczny i efektowny komplet i stanowi świetną reklamę.

W sytuacji, w której firma chce szybko uzyskać okolicznościowe gadżety reklamowe ze swoim logo, można wybrać z gotowych propozycji nadruków na kubki reklamowe. Motywy nawiązują do motywów zimowych, świątecznych lub wielkanocnych. Są nanoszone na wybrany przez firmę model kubka lub filiżanki. Możliwości jest wiele: zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kolekcja kubków reklamowych z nadrukiem na rok 2020

Kubki na zamówienie

Zapytaj o ofertę

Jeżeli masz pytania do nas, chcesz poznać bliżej naszą ofertę - skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.