W naszej ofercie znajdziesz najlepsze koszulki reklamowe z nadrukiem

Paters Design oferuje najlepszej jakości koszulki reklamowe z nadrukiem oraz inne elementy odzieży, na której wykonujemy nadruki na zamówienie indywidualne. Zaprezentowanie nazwy firmy, logo czy innej grafiki na ubraniach i dodatkach stanowi doskonały pomysł na reklamę. To także idealny pomysł na prezenty lub gratisy promocyjne, szczególnie że odzież promocyjna jest stosunkowo korzystną finansowo opcją. Odzież reklamowa to także ubrania dla personelu firmy, dzięki której odpowiednio ją reprezentuje.

Ogromny wybór odzieży reklamowej

Kolekcja Textile Europe, którą prezentujemy, to ogromny zbiór ponad dwóch tysięcy modeli odzieży reklamowej i produkty ponad 50 marek. Są to zarówno produkty linii basic, jak i odzież modną oraz innowacyjną, tak, by zaspokoić potrzeby wszystkich klientów i odbiorców tego typu gadżetów reklamowych. Katalog jest przejrzysty i pozwala na dokonanie szybkiego i trafnego wyboru. Klienci mogą wybrać odzież spośród kategorii: t-shirty, koszulki polo, bluzy, odzież biznesowa, polary, softshelle, kurtki, odzież dziecięca, bistro, odzieży roboczej, sportowej i rekreacyjnej, bielizny, toreb, czapek i akcesoriów oraz ręczników.

Bogaty wybór kolorów i rozmiarów

Szeroka gama kolorystyczna oraz rozmiarówka pozwalają dobrać ubrania tak, by pasowały wszystkim. Niektóre modele ubrań mają właściwości przeciwdeszczowe, wiatroodporne, wodoodporne lub są dwustronne. Te funkcje mają symbole, które pojawiają się przy konkretnych produktach. Wszystkie mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny, dzięki czemu firmy mogą zapewnić odzież reklamową dla dużej ilości odbiorców.

Najwyższa jakość wykonania

Marki James Harvest Sportwear oraz Printer Active Wear to wyjątkowa odzież, która jest tworzona z ogromną dbałością o najwyższą jakość w każdym elemencie, od projektu, przez materiały po wykończenie. Produkty są oparte na amerykańskiej modzie college, która jest modna i zarazem ponadczasowa. W asortymencie Harvest lub Printer znajdują się niezwykle popularne koszule reklamowe, miękkie i wiatroodporne softshelle, polary, polo oraz koszulki reklamowe z nadrukiem i wiele innych.

Nowoczesne techniki znakowania

Odzież reklamowa i akcesoria mogą być znakowane różnymi technikami. Pośród nich wyróżniamy sitodruk, nadruk bezpośredni DTG, termotransfer, haft komputerowy, flex, flock i sublimację. Sitodruk stanowi jedną z najpopularniejszych metod znakowania odzieży. Jest to druk bardzo trwały, odpowiedni dla dużych, płaskich obszarów, doskonały do nadruku na koszulkach reklamowych. Termotransfer, inaczej nazywany sitodrukiem pośrednim, jest techniką bardzo precyzyjną, odpowiednią dla odzieży produkowanej z cieńszych tkanin. Haft komputerowy wykonywany na hafciarkach jest bardzo estetyczny i ma wysoką trwałość. Doskonale sprawdza się na produktach z grubych materiałów, koszulkach polo, polarach czy ręcznikach. Sublimacja jest doskonała w sytuacji tworzenia krótkich linii produktów i umożliwia wykorzystanie pełnej gamy kolorów.

Indywidualne projekty

Dzięki bezpośredniej współpracy ze szwalniami możemy zaoferować wyjątkową usługę: indywidualne projektowanie kolekcji odzieży reklamowej. Zamówienie może być personalizowane w każdym aspekcie, a tak stworzone ubrania będą niepowtarzalne i razem z logo firmy zapadną w pamięć użytkowników.

HARVEST, PRINTER

Kolekcja odzieży pod nadruk

ODZIEŻ PROMOCYJNA

Najnowsza kolekcja odzieży reklamowej z nadrukiem

ODZIEŻ PROMOSTARS

Zapytaj o ofertę

Jeżeli masz pytania do nas, chcesz poznać bliżej naszą ofertę - skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.