Najlepsze kalendarze i notesy z logo

Kalendarze i notesy stanowią podstawowe narzędzie pracy dla większości ludzi, a na pewno przyda się przedsiębiorcom i pracownikom biurowym oraz korporacyjnym. Prezentujemy kalendarze z logo firmy w różnych formach, aby odpowiadały gustom wszystkich odbiorców i odpowiednio prezentowały logo firmy. Liczne modele kalendarzy i opcji personalizacji pozwalają wybrać spełniające oczekiwania opcje. Dzięki temu potencjalni i obecni klienci będą mieli Twoje logo w widocznym miejscu codziennie, przez cały rok.

 Oferujemy zarówno doskonałe i oryginalne kalendarze ścienne na 2020 rok, jak i te w formie książkowej. Hitem są nasze kalendarze ścienne, szczególnie kalendarze 3 dzielne, które można powiesić na ścianie. Dzięki temu można mieć wgląd do szerokiego zakresu dat. Z naszymi kalendarzami nie przegapicie żadnego ważnego wydarzenia i szybko zapiszecie termin każdego spotkania.

Eleganckie i praktyczne dodatki: kalendarze z logo i notesy z nadrukiem

Notesy z nadrukiem i kalendarze książkowe Pier Luigi stanowią elegancki i niezwykle praktyczny dodatek. Są dostępne w ogromnej ilości opcji: umieszczenia logo, nadruku, wielkości i ilości stron, koloru, typu okładki, zapięcia, układowi kalendarium wewnątrz. Wychodząc naprzeciw trendom, Pier Luigi prezentuje nowe, metaliczne i holograficzne okładki w linii Flesz, ekologiczny papier oraz ekskluzywny papier kamienny. Papier kamienny jest tworzony przede wszystkim z węglanu wapnia, jest wodoodporny, ekologiczny i wytrzymały. Możliwość pełnej personalizacji kalendarzy umożliwia stworzenie produktu, który w pełni zaprezentuje charakter naszej firmy i stanie się użytecznym produktem dla pracowników oraz wszystkich klientów firmy.

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe kalendarze i notesy reklamowe Appeel. Powstają one z pozostałości jabłek. Papier jabłkowy produkowany jest z włókien roślinnych ze skórek i rdzenia tych owoców. Jest to doskonały sposób na wykorzystanie części produktu, które do tej pory były wyrzucane, i tworzenie z nich praktycznych i pięknych produktów codziennego użytku. Jabłka są wykorzystywane do produkcji papieru, jak i materiału ekologicznego typu eco-leather. Gotowy produkt zawiera do 50% celulozy jabłkowej w okładce z eko-skóry i do 35% papieru jabłkowego wewnątrz kalendarzy i notesów. Produkty są tworzone z dbałością o jak najmniejszy wpływ na środowisko, bez użycia kwasów i substancji chemicznych. Appeel to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą być kojarzone z troską o środowisko naturalne i ekologię, ograniczanie ilości odpadów oraz ponowne wykorzystanie produktów.

Kalendarze z logo – bogaty wybór

Kalendarze ścienne pozwalają na eksponowanie logo firmy w widocznym miejscu dla klientów oraz ich gości. Mogą stanowić ozdobę pomieszczenia i pomagać w planowaniu pracy, dzięki czytelnemu widokowi całego miesiąca, lub dłuższego okresu czasu, w przypadku kalendarzy trójdzielnych i czterodzielnych. Grafika może znajdować się na główce kalendarza lub stanowić panoramiczne tło dla całego produktu. Przejrzysty pasek z przesuwanym okienkiem jest przydatny, aby od razu wiedzieć, jaki dzień miesiąca przypada danego dnia. Kalendarze trójdzielne mogą mieć miejsce na notatki, co czyni je przydatne przy planowaniu każdego tygodnia.

Kalendarze Pier Luigi na rok 2021
Włoskie kalendarze i notesy ekologiczne, wykonane z jabłek
Kalendarze z jabłek 2021 APPEEL
Kalendarze 3 dzielne, kalendarze ścienne 2021

Zapytaj o ofertę

Jeżeli masz pytania do nas, chcesz poznać bliżej naszą ofertę - skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.