. GłównaO NasRealizacjeGadżety ReklamoweNowościReferencjeKontaktSklep Online
strzałka e dół

Gadżety Reklamowe / Galanteria skórzana PATERS / teczki / teczka 37/2

teczka 37/2

Wnętrze podzielone na 4 przegrody, w tym jedna przystosowana do przenoszenia laptopa (wymiary: dł. 36 cm x szer. 30 cm x gł. 7,5 cm), wyposażona w specjalny wkład chroniący komputer przed mechanicznymi uszkodzeniami. Kieszeń zamykana jest na suwak.

Wewnątrz dodatkowa kieszeń zamykana na suwak. Z przodu teczki obszerna kieszeń naszyta bezpośrednio pod klapą. Na tylnej ściance płaska kieszeń zamykana na suwak.

Teczka posiada kieszonki na telefon komórkowy, kalkulator oraz kieszenie na karty kredytowe / wizytówki a także 4 uchwyty na długopisy.
Ponadto teczka posiada: ergonomiczną stalową rączkę, obszytą skórą zapewniającą wysoki komfort noszenia; solidne, metalowe okucia mocujące rączkę do grzbietu teczki, wzmocnionego (wewnątrz) stalową listwą; zapewniające wytrzymałość na przenoszenie ciężaru nawet do 20 kg. Specjalne 4 okucia zamontowane na zewnątrz dna, zabezpieczające spód teczki przed uszkodzeniami; wysokiej klasy zamek klapy typu „tik-tak” z blokadą na kluczyk (plus 2 kluczyki); odczepiany długi pasek skórzany o szerokości 3 cm w kolorze teczki, z regulacją długości i naramiennikiem chroniącym przed uciskiem, do noszenia teczki na ramieniu.

rozmiar:42,0 x 31,0 cm
surowiec:naturalna skóra włoska ekskluzywna
kolory:czarny, ciemny brąz, jasny brąz, czerwony, bordowy, granatowy
znakowanie:tłoczenie na gorąco, blaszka z grawerem, grawer laserowy
personalizacja:tłoczenie na gorąco, grawer laserowy
opakowanie:pudełko kartonowe, woreczek z zamszu